Ärikliendile

Partner kinkekaardid
Partner kinkekaardid on uus mugav võimalus pidada meeles oma töötajaid ja praeguseid ning tulevasi koostööpartnereid. Partner kinkekaartide peamiseks eeliseks on see, et neid saab kasutada Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, SHU ja I.L.U.kauplustes üle Eesti. See tähenda, et iga kingisaaja leiab endale midagi sobivat. Kaarte saab osta fikseeritud 10€, 30€ ja 50€ väärtusega või määrata kingitusele ise sobiv suurus kuni 3000€. Partner kinkekaardi teeb eriliseks ka pikk kehtivusaeg - 3 aastat.

E-kinkekaart
Partner e-kinkekaarte saad kinkida kohe, arvuti tagant lahkumata. Siin lehel saad osta kuni 50 kinkekaarti korraga ning seda 24 tundi ööpäevas. Vali sobiv kujundus, lisa soovitud summa kuni 300€, maksa internetipangas ning e-kirjad Sinu kingitusega lähevadki teele. Kõik see ei võta rohkem kui 5 minutit.

Kingi saajale piisab e-kinkekaardi printimisest. Ühe kaardiga saab ta saldo ulatuses maksta mitu korda ning kaart kehtib lausa 3 aastat. Soovi korral võib ta e-kinkekaardi ID numbri alusel vahetada Kaubamaja või Selveri infoletis ka plastikust Partner kinkekaardi vastu. Nii lihtne see ongi.

Palju kingitusi
Selleks pöördu Kaubamaja või Selveri infoletti, helista klienditeeninduse telefonil
13 444 või kirjuta e-kinkekaart@partnerkaart.ee

Loe Partner kinkekaardist lähemalt.
Loe Partner e-kinkekaardist lähemalt.

Osta partner e-kinkekaart

Soovid tellida üle 50 Partner kinkekaardi?

Suurema koguse kinkimiseks pöördu Kaubamaja või Selveri infoletti, helista klienditeeninduse telefonil 13 444 või kirjuta
e-kinkekaart@partnerkaart.ee

Soovid tellida Partner kinkekaarte arve alusel?

Pöördu Kaubamaja või Selveri infoletti, helista klienditeeninduse telefonil 13 444 või kirjuta
e-kinkekaart@partnerkaart.ee

picture