Mis on Partnerprogramm?

Kulu, tuluPartnerkaardiga saad soodustusi ja kogud ostuboonust! Partnerprogramm on mitmekülgne kliendikaart, millega saad allahindlusi ja personaalseid sooduspakkumisi. Lisaks kogud iga ostuga ostuboonust, mida saad kasutada juba järgmisel poeskäigul soodustuse saamiseks.

Partnerprogrammi kuuluvad kolm püsikliendikaarti: Partnerkaart, Partner deebetkaart ja Partner krediitkaart.

 

Partnerprogrammi eelised

OstuboonusPartnerkaardiga anname Sulle igalt kulutatud eurolt ühe boonuspunkti. Partner deebetkaardiga makstes saad 2 eurosenti soodustust ja Partner krediitkaardiga makstes saad 3 eurosenti soodustust igalt kulutatud eurolt. Boonuspunkte saad just Sulle sobival ajal mõneks toote ostuks soodustusena ära kasutada.
 

e-tšekkPartnerkaardiga tehtud ostude tšekid hoiame sinu eest alles – e-tšekkidena. Iseteeninduses saad ostuajaloole ka olulised tšekid ära märkida ning neile kirjelduse lisada, et vajadusel õige tšeki hõlpsasti üles leiaksid.
 

-5%Partnerkaardiga kehtivad Sulle püsikliendi soodustused* Kaubamajades, ABC Kinga, I.L.U ja
L´Occitane kauplustes. Kõikidelt kaupadelt allahindlus 5%. Viking Motorsis kehtib 5% soodustus tavahinnaga varuosadele ja hooldusele.
 

30%Kuni 30% sooduspakkumised Kaubamajas, Selverites, ABC Kinga ja SHU jalatsipoodides ning I.L.U ilupoodides. Info leiad kauplustest  ja parimate pakkumistega saad tutvuda Partnerkaardi kodulehel.
 

ostupultOstupuldiga saad registreerida ise kõik ostetavad kaubad ning maksta nende eest kiiresti iseteeninduskassas või tavakassas. 

KKaubamaja annab Partnerkaardi kasutajatele mitmeid eeliseid. Näiteks saad täiesti tasuta broneerida aja personaalse teeninduse salongidesse. Viimasel poolel aastal aktiivselt Kaubamaja külastanutele saadame tasuta koju neli korda aastas ilmuva populaarse moe- ja iluajakiri Hooaeg.
 

-10%10% sünnipäevasoodustus* kehtib Sinu sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval paljudele toodetele Kaubamajas, Selverites, ABC Kinga kauplustes ning I.L.U. ja L´Occitane ilupoodides. Loe lisa sünnipäevasoodustuste tingimuste kohta.

 

Liites oma lähedased üheks peregrupiks, saad sünnipäevasoodustust* nii enda kui pereliikmete sünnipäevadel. Loe lisa peregrupi tingimuste kohta. Liida oma pere iseteeninduses.

 

-10%Lisaks ootab Sind hulk Partnerkaardi eripakkumisi ja allahindluseid nii meil kui meie koostööpartnerite juures. Tutvu parimate pakkumistega Partnerkaardi veebis.
 

 

 

Partnerkaart kehtib 3 aastat ja maksab 1 €. 
ISIC kaardi kasutajatele ja seenioritele alates 65. eluaastast põhikaart tasuta.
Loe lisa Partnerkaardi tingimuste kohta.

LHV Partner pangakaardid kehtivad 3 aastat ja väljastatakse tasuta.
Loe lisa Partner pangakaardi tingimuste kohta ning telli omale Partner pangakaart.

* Püsisoodustused ja sünnipäevasoodustus ei laiene Partnerkaardi pakkumistele, tubakatoodetele, kinkekaartidele ja kolmandate osapoolte teatud teenustele või kaupadele, nagu loteriipiletid, kõnekaardid jne.