Mis on partnerprogramm?

Partnerkaardiga saad soodustusi ja kogud ostuboonust!
Partnerprogramm on mitmekülgne kliendikaart, millega saad allahindlusi ja personaalseid sooduspakkumisi. Lisaks kogud iga ostuga ostuboonust, mida saad kasutada juba järgmisel poeskäigul soodustuse saamiseks.

Partnerkaarti saad soovi korral kasutada ka maksmiseks, tasudes ühes kuus tehtud ostude eest ühe arvega. Muutes oma Partnerkaardi või Partner pangakaardi iseteeninduses paari minutiga Partner Kuukaardiks ja aktiveerides ostulimiidi, hakkad ostude eest tasuma järgmisel kuul ühe arvega – täpselt nii nagu elektri või telefoni eest makstes.

Partner Kuukaardi ostulimiit seotakse olemasoleva Partnerkaardiga või Partner pangakaardiga ning ostulimiidi taotlemine on tasuta. Samuti ei ole sellel intressi, lepingu- ega kuutasu. Aktiveeri ostulimiit siin.

 

Partnerprogrammi eelised

Partnerkaardiga anname Sulle igalt kulutatud eurolt ühe boonuspunkti. Partner deebetkaardiga makstes saad 2 eurosenti soodustust ja Partner krediitkaardiga makstes saad 3 eurosenti soodustust igalt kulutatud eurolt. Boonuspunkte saad just Sulle sobival ajal mõneks toote ostuks soodustusena ära kasutada.

Partnerkaardiga tehtud ostude tšekid hoiame sinu eest alles – e-tšekkidena. Iseteeninduses saad ostuajaloole ka olulised tšekid ära märkida ning neile kirjelduse lisada, et vajadusel õige tšeki hõlpsasti üles leiaksid.

Kasuta Partnerkaarti Kuukaardina! Partner Kuukaardi ostulimiit on mugavusteenus, mis võimaldab Sul Kaubamajas, Selveris ja Delice’is ning I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes sooritatud jooksva kuu ostude eest tasuda ühe arvega järgmise kuu alguses.

Partnerkaardiga kehtivad Sulle püsikliendi soodustused* Kaubamajades, I.L.U ja
L’Occitane’i kauplustes. Kõikidelt kaupadelt allahindlus 5%. Viking Motorsis kehtib 5% soodustus tavahinnaga varuosadele ja hooldusele.

Kuni 30% sooduspakkumised Kaubamajas, Selverites, Delice’is ning I.L.U ja L’Occitane’i ilupoodides. Info leiad kauplustest ja parimate pakkumistega saad tutvuda Partnerkaardi kodulehel.

Ostupuldiga saad registreerida ise kõik ostetavad kaubad ning maksta nende eest kiiresti iseteeninduskassas või tavakassas.

Kaubamaja annab Partnerkaardi kasutajatele mitmeid eeliseid. Näiteks saad täiesti tasuta broneerida aja personaalse teeninduse salongidesse. Viimasel poolel aastal aktiivselt Kaubamaja külastanutele saadame tasuta koju neli korda aastas ilmuva populaarse moe- ja iluajakiri Hooaeg.

10% sünnipäevasoodustus* kehtib Sinu sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval paljudele toodetele Kaubamajas, Selverites, Delice’i ning I.L.U. ja L’Occitane’i ilupoodides. Loe lisa sünnipäevasoodustuste tingimuste kohta.

Liites oma lähedased üheks peregrupiks, saad sünnipäevasoodustust* nii enda kui pereliikmete sünnipäevadel. Loe lisa peregrupi tingimuste kohta. Liida oma pere iseteeninduses.

Lisaks ootab Sind hulk Partnerkaardi eripakkumisi ja allahindluseid nii meil kui meie koostööpartnerite juures. Tutvu parimate pakkumistega Partnerkaardi veebis.

 

Partnerkaart kehtib 3 aastat ja maksab 1 €.
ISIC kaardi kasutajatele ja seenioritele alates 65. eluaastast põhikaart tasuta.
Loe lisa Partnerkaardi tingimuste kohta.

LHV Partner pangakaardid kehtivad 3 aastat ja väljastatakse tasuta.
Loe lisa Partner pangakaardi tingimuste kohta ning telli omale Partner pangakaart.

* Püsisoodustused ja sünnipäevasoodustus ei laiene Partnerkaardi pakkumistele, tubakatoodetele, kinkekaartidele ja kolmandate osapoolte teatud teenustele või kaupadele, nagu loteriipiletid, kõnekaardid jne.