Uudised

Sulge
uudised

Uudised

 • 10.05.2024 TKM Grupp toetab projekti „Minu parem Eesti“. Kuhu suunaksid Sina 100 tuhat heategevusraha?

  Algas infokorje-pilootprojekt „Minu parem Eesti“, mille raames küsitakse Eesti inimestelt, millistesse tegevusvaldkondadesse või Eestimaa piirkondadesse peaks erasektor hakkama edaspidi oma toetust suunama. TKM Grupp on projekti algatusgrupis ja küsib Partnerkaardi omanikelt kuhu peaks heategevusraha edaspidi suunama.

  Veebilehel www.minuparemeesti.ee küsitlust täites saab kuni 26. maini teha ettepanekuid erasektori toetuse suunamiseks nii üleriigiliselt kui ka konkreetsete maakondade, linnade ja valdade vajadusi arvesse võttes. Küsitlus annab võimaluse soovitada toetuse andmist hariduse, kultuuri ja spordi, tervise ja heaolu, looduse ja keskkonna, sotsiaalse toe või kriisivalmiduse tugevdamiseks. Augustis 2024 läheb jagamisele 100 000 eurot erasektori raha, millisesse valdkonda ja piirkonda selgub just küsitluse tulemusena.

  Projekti eestvedaja on Taavi Kotka, algatusgrupis on lisaks TKM Grupile ka Bolt, LHV ja Tele2. Selline Eesti suurettevõtete ühise eesmärgi ja platvormina tegutsemine on erakordne ja loob loodetavasti uue standardi ettevõtete heategevuses. TKM Grupi juhatuse esimehe Raul Puusepa sõnul on just keerulistel aegadel oluline ühiskonna arengusse panustada. „Oleme oma ettevõtetega läbi aastate Eesti elu ja kohalikke ettevõtmisi toetanud, nüüd saame seda teha veelgi täpsemalt, toetudes üle 740 tuhande Partnerkaardi omaniku arvamusele. Anna kindlasti www.minuparemeesti.ee märku, kuhu paneksid Sina Eesti arenguks 100 tuhat eurot.

 • 18.03.2024 Tallinna Kaubamaja Grupi uueks ärinimeks kinnitati TKM Grupp

  18.03.2024 toimunud Tallinna Kaubamaja Grupp ASi aktsionäride üldkoosolek kinnitas Grupi uueks ärinimeks TKM Grupp AS. Uue ärinime kasutusele võtmise põhjuseks on luua suurem selgus aktsionäridele ja avalikkusele. Grupp on aastate jooksul kasvanud üheks suurimaks Eesti ettevõtteks hõlmates endas mitmeid erinevaid ärisuundi. Endiselt jäävad kasutusele kõik Grupi jaekliendile suunatud tütarettevõtete kaubamärgid nagu Kaubamaja, Selver, Delice, Selveri Köök, I.L.U., Viking Motors, Viking Security jt

 • 15.03.2024 Partner kinkekaardid said uue välimuse

  Partner kinkekaardid on saanud uue ja stiilse välimuse! Nüüd on Sul võimalus valida kingituseks minimalistlik must, elegantne valge või erksavärviline oranž kinkekaart, mis võimaldab Sul kingituse veelgi isikupärasemaks muuta. Lisaks on uued kinkekaardid vaba väärtusega, andes vabaduse määrata kingituse suurus ise. Kõik varasema disainiga Partner kinkekaardid jäävad kehtima kuni nende märgitud kehtivusaja lõpuni. Seega võid jätkuvalt kasutada nii uusi kui ka vanu kinkekaarte, nautides paindlikkust ja laia valikut, mida Partner kinkekaart pakkuda saab.

 • 16.01.2023 Alates 16. jaanuarist 2023 ei ole enam võimalik Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes kasutada mTaskut

  Anname teada, et alates 16. jaanuarist 2023 ei ole enam võimalik Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes kasutada mTaskut.

  Nutitelefoniga ostlemise jätkamiseks laadi alla Google Play´st või App Store’ist Partnerkaardi äpp.

 • 24.08.2022 Kuukaardi lepingud lähevad üle Tallinna Kaubamaja Grupi tütarettevõttele TKM Finants AS

  Alates 24.08.2022 jätkame Partner Kuukaardi teenuse osutamist TKM Finants AS-i alt.
  Eelnevaga seoses muutub edaspidi arvetel makse saaja nimi. Klientide Partner Kuukaardi lepinguga seotud viitenumbrid ja arveldusarved jäävad samaks.

  Palume veenduda arve tasumisel, et edaspidi märgitakse maksekorraldusele saajaks TKM Finants AS.

  Küsimuste tekkimisel palume võtta kindlasti ühendust kliendiinfo telefonil 667 3444 või e-posti teel info@tkmfinants.ee.

 • 29.11.2021 Nüüd saab Partnerkaarti taotleda iseseisvalt alates 13. eluaastast

  Partnerkaarti saab nüüd taotleda alates 13. eluaastast, nii infoletis kui Partnerkaardi iseteeninduses. Lapsevanem saab vormistada Partnerkaarti lapsele alates 7. eluaastast kuni 18. eluaastani.

 • 01.03.2021 Partnerkaart ja Partner deebetkaart said juubeliaastal uue välimuse

  Eesti vanim ja suurim lojaalsusprogramm Partner tähistab tänavu 25. sünnipäeva.

  Väärika sünnipäeva puhul saavad Partnerkaart ja LHV Partner deebetkaart uue värske ilme.

  Uue kujundusega Partnerkaart on mugava viipevõimalusega ja nüüd piisab Partnerkaardi registreerimiseks, kui viipad kaardiga terminali kohal. Oma oranži Partnerkaarti või LHV Partner pangakaarti siiski kohe ümber vahetama ei pea, kõik kaardid toimivad kehtivusaja lõpuni koos seniste Partnerprogrammi püsisoodustustega.

 • 25.11.2020 Detsembris 2020 kuni 2021 mais aeguvad Partner kinkekaardid kehtivad kuni 2021. aasta lõpuni

  Detsembris 2020 kuni 2021 mais kaasaarvatud aeguvate Partner kinkekaartide ja Partner e-kinkekaartide kehtivust on pikendatud kuni  2021. aasta lõpuni.

 • 01.07.2020 Partnerkaarti saab tänasest kasutada maksevahendina

  Tallinna Kaubamaja Grupi Partnerkaardi lojaalsusprogramm avas tänasest uue Partner Kuukaardi teenuse. Aktiveerides infoletis või www.partnerkaart.ee mõne minutiga personaalse ostulimiidi, muutub olemasolev Partnerkaart edaspidi Partner Kuukaardiks ja  võimaldab Kaubamajas ja Selveris ning ABC Kinga, SHU, I.L.U. ja L’Occitane kauplustes ja e-poodides sooritatud jooksva kuu ostude eest tasuda ühe arvega järgmise kuu alguses.  Vaata täpsemalt siin.

 • 01.07.2020 01.07.2020 muutuvad Partnerprogrammi tingimused

  Alates 1. juulist kehtivad uued Partnerprogrammi tingimused, millega saad lähemalt tutvuda siin.

 • 28.05.2020 Partnerkaardi vormistamine muutus paberivabaks

  Partnerkaart läks üle täiesti paberivabale toimetamisele infolettides. Tänasest alates ei nõua Partnerkaardiga seotud toimingud ei kliendi ega Kaubamaja ja Selveri klienditeeninduse töötajate jaoks ühtegi paberit. Nüüd piisab Partnerkaardi vormistamiseks või pikendamiseks ID kaardi esitamisest, kliendile kuvatakse tema isikuandmed puutetundlikule ekraanile. Partnerprogrammi tingimustega nõustumiseks kirjutab klient allkirja samale ekraanile digitaalse pliiatsiga. Taotlusi saab soovi korral allkirjastada ka Mobiil-ID või Smart-IDga. Ühtegi lisadokumenti või paberkoopiad juurde ei teki.

 • 15.06.2018 Avasime mobiilses rahakotis mTasku annetuskeskkonna

  mTaskus on nüüd ka annetuskeskkond, mis võimaldab vähese vaevaga leida südamelähedane heategevusfond ning teha annetus internetipanka sisenemata või sularaha omamata.

  Tee annetus kõigest ühe nupu vajutusega!

 • 28.05.2018 Tutvu Partnerprogrammi kliendiandmete töötlemise põhimõtetega

  1. mail jõustus Euroopa Liidu uus andmekaitsemäärus, mis reguleerib isikuandmete kaitset. Määruse eesmärk on muuta andmetöötlus arusaadavamaks ja läbipaistvamaks.

  Siit leiad vastused andmekaitsemäärusega seotud levinumatele küsimustele.

 • 01.05.2018 Kontrolli üle oma kontaktandmed!

  Soovitame Sul kindlasti vaadata üle oma andmed ja eelistused Partnerkaardi iseteeninduses www.partnerkaart.ee.

  Siis võid olla kindel, et Sinuni jõuavad soovitud personaalsed pakkumised ka pärast andmekaitse regulatsiooni muutumist.

  Partnerkaardi liikmeks olemine on seda väärt!

 • 01.02.2018 Nüüd saad Partnerkaarti hoida telefonis!

  Esimese suurema jaekaubandusettevõttena alustas Tallinna Kaubamaja Grupp Telia mobiilse rahakoti mTasku mobiilimaksete pakkumist ning mTaskut saab nüüdsest kasutada kõigis Kaubamaja ja Selveri ning I.L.U. kaupluste kassades.

  Loe täpsemalt siit (https://www.partnerkaart.ee/et/mtasku)

 • 03.07.2017 Uue Partnerkaardi saab tellida nüüd postiga ka koju!

  Nüüd on võimalik Partnerkaardi kodulehelt tellida Partnerkaart endale postiga koju.

  Koju tellimise võimalus on nii uuel kliendil, kes vormistab endale esimest Partnerkaarti kui ka olemasoleval kliendil, kelle Partnerkaart on aegumas või juba aegunud.

  Partnerkaardi koju tellimine maksab 3 eurot (sisaldab nii kaardi- kui postituskulu) ja kaart jõuab postkasti hiljemalt 5 tööpäeva jooksul. Postiga saabunud kaart on juba aktiveeritud.

  Selveri ja Kaubamaja e-poes saab peale kaardi tellimist koheselt oste sooritada ja ei pea ootama plastikkaardi saabumist.

  Endiselt on ka võimalus tulla uut Partnerkaarti vormistama või aeguvat kaarti välja vahetama Selveri või Kaubamaja infoletti.

 • 01.01.2017 Kasuta ära oma Partnerkaardiga kogutud ostuboonus!

  Tuletame Sulle meelde, et eelmisel aastal Partnerkaardile kogutud ostuboonus aegub käesoleva aasta 31. jaanuaril.
  Nüüd on viimane aeg see kasutusse võtta, kui sa pole seda veel teinud! Kogutud ostuboonust saad ostusoodustusena kasutada Selveris, Kaubamajas, ABC Kinga, SHU ning I.L.U. kauplustes üle Eesti.
  Soovime sulle boonusraha eest meeldivaid oste.

  Sinu Partnerkaart

 • 01.10.2016 Partnerkaardiga saab nüüd Vitaclinika laserravi keskuses 5% soodustust

  Partnerkaardiga saad 5% allahindlust kõikidelt Vitaclinika teenustelt v.a veenilaiendite ja proktoloogia operatsioonidelt. Soodustus ei laiene kehtivatele kampaaniatele.

 • 20.04.2016 Tänavu aprillis täitub Partnerkaardil 20 aastat!

  Partnerprogramm on üks esimesi Eestis loodud lojaalsusprogramme, mis sai alguse 1996.-ndal aastal Kaubamaja kliendikaardist. Partnerkaardi nime ja uue oranži kujunduse sai kaart endale 2002 aastal. 2012. aastal koos Partnerprogrammi uuendamisega, sai Partnerkaart oma praeguse kujunduse. Kaubamaja ja Selveri infolettidest väljastatakse780 Partnerkaarti päevas ja kokku on Partnerkaardil üle 600 000 aktiivse kasutaja.  Tänastest aktiivsetest klientidest oli 78 inimest, kes vormistasid kaardi 1996 aastal esimeste seas. Aitäh Teile ja kõikidele teistele Partnerkaardi klientidele. Meil on siiras rõõm, et teid on nii palju!Juubeliaasta toob veel ühe üks suurepärase uudise. Klientide poolt kõige armastatum soodustus – sünnipäevasoodustus – laieneb nüüd soovi korral kõikidele pereliikmetele.

 • 25.02.2016 Partnerkaardiga saab nüüd Pesutark.ee keskkonnas 10% soodustust

  Nüüd saad riideid lasta pesta ja keemiliselt puhastada kodust lahkumata.  Kuller tuleb mustale pesule järgi ja toob puhta pesu tagasi. Teenus on kätte saadav Harjumaal, Tartus ja Pärnus.Loe täpsemalt siit

 • 01.02.2016 01.02.2016 muutuvad Partnerprogrammi tingimused.

  Alates 1. veebruarist kehtivad uued Partnerprogrammi tingimused, millega saad lähemalt tutvuda siin. Muudatused puudutavad boonuspunktidelt soodustuste arvestamist ja punktide realiseerimist. Olulise muudatusena juhime tähelepanu, et soovides kaasa aidata vastutustundlikule alkoholitarbimisele Eestis ei arvesta Partnerprogramm edaspidi Selveris ja Kaubamajas alkohoolsetelt jookidelt boonuspunkte.

 • 15.12.2015 Kasuta ära oma Partnerkaardile kogutud ostuboonus!

  31. jaanuaril  aeguvad 2015 aastal Partnerkaardile kogutud boonuspunktid. Nüüd on hea võimalus see kasutusse võtta! Kogutud boonuspunkte saad soodustuse saamiseks kasutada oma jõuluostude eest tasumisel nii Kaubamajas kui ka Selveri, ABC Kingas, SHU kui ka I.L.U. kauplustes.Oma Partnerkaardi konto punktisaldot, millega saad ostude eest tasumisel soodustust, näed Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas www.partnerkaart.ee või ostutšeki lõpus.  Soovime Sulle soodsaid oste Partnerkaardiga!

 • 26.08.2015 Partner Pangakaardiga saad nüüd sularaha sisse-ja väljamakseid teha tasuta!

  LHV Pank avas 24. augustil oma sularahaautomaatide võrgustiku, mis tähendab, et Partner Pangakaardiga saab nüüd teha tasuta sularaha sisse-ja väljamakseid.Kokku paigaldas LHV kaubanduskeskustesse 10 sularahaautomaati. Uhiuued automaadid avati muuhulgas ka Tallinna Kaubamajas, Järve Selveris, Pirita Selveris ning Tartu Kaubamajas.

 • 26.08.2015 Partnerkaardi koostööpartnerite hulka lisandus Statoil!

  Nüüd on Partnerkaardiga  kvaliteetne kütus Sulle Statoili teenindusjaamades alati 2,3 senti/liitrilt soodsam, iga 6. kohv tasuta ning iga 3. autopesu 50% soodsamalt. 
  Statoili 1-2-3 automaatjaamades on Partnerkaardi soodustus kütuseliitrilt 1 sent.

  Kui liidad oma Partnerkaardi Statoil Extra lojaalsuskontoga kohe, saad septembri lõpuni kütusesoodustust lausa 3 senti liitrilt. Statoil EXTRA lojaalsusprogrammiga saavad liituda kõik Partnerkaardi, Partner Pangakaardi ja LHV Partner Krediitkaardi kliendid (alates 16. eluaastast).

  Konto saab luua Statoili teenindusjaamas või iseteenindusveebis.  

 • 24.08.2015 Partnerkaardiga Tallinna Teletorni avastama 5% soodsamalt!

  Partnerkaardiga saad nüüd  5% soodustust tavapiletitest, ekstreemteenustest ja giiditeenustest. Soodustus ei laiene kehtivatele kampaaniatele.

 • 30.07.2015 1.augustist ei kehti Partnerkaart Alexela, Olerexi ja Favora tanklates.

  Alates 1.augustist kaotab Partnerkaart Alexela, Olerexi ja Favora tanklates kehtivuse. Täname, et olete Partnerkaardisoodustust nendes tanklates kasutanud ning vabandame võimalike ebamugavuste pärast.Sellegipoolest on meil hea meel teatada, et juba mõne aja pärast on Partnerkaardi koostööpartnerite hulka lisandumas suuri ja tuntuid ettevõtteid, kelle juures annab Partnerkaart mitmeid soodustusi ja eeliseid.Täpsema info leiad peagi Partnerkaardi kodulehelt või uudiskirjast.

 • 01.07.2015 Nüüd saavad PartnerEkspressi ja SelveEskpressi teenust kasutada kõik Partnerkaardi ja Partner Pangakaardi kasutajad ilma lepinguta.

  Partner Ekspress (Kaubamajas) ja SelveEkspress (Selveris) on teenus, mis aitab Sul kiiresti ja iseseisvalt lugeda kassasüsteemi kõik ostetavad tooted selleks ette nähtud kaasaskantava elektroonilise triipkoodilugeja ehk iseteeninduspuldi abil ning maksta kõikide valitud toodete eest selleks ette nähtud makseterminalis ehk selvekassas või ka tavakassas. Eraldi lepingut sõlmima ei pea − esmakordsel kasutamisel tuleb vaid ekraanil kinnitada, et nõustud iseteeninduse kasutustingimustega. Pärast Partnerkaardi äratundmist hakkab Sinu ostupult hoidikus helendama ja teenus ongi kasutamiseks valmis.

 • 23.03.2015 L´Occitane butiigis Partnerkaardiga soodustus 5%

  Partnerkaardil on hea meel esitleda oma uut püsisoodustuspartnerit – maailmanimega prantsuse ilubrändi L´OCCITANE.L´OCCITANE Eesti esindus asub Ülemise keskuse 1. korrusel ja nüüdsest kehtib seal Partnerkaardiga püsisoodustus 5% kõikidele toodetele.Sinu sünnipäeval ja sellele eelneval ning järgneval viiel päeval on soodustus  10%.L´OCCITANE uudiste ja heade pakkumistega kursis olemiseks hoia silm peal nende Facebooki lehel.

 • 01.03.2015 Partnerkaardiga saab nüüdsest Ehituse ABC kauplustest kõikidelt tavahinnaga kaupadelt 5% soodustust.

  Märtsis lisandus Partnerkaardi koostööpartnerite hulka Ehituse ABC kauplustekett. Nüüd saab Partnerkaardiga osta kõiki ehituseks, remondiks ja aiatöödeks vajalikke tööriistu ja materjale -5% soodsamalt! 

 • 02.01.2015 Kasuta ära oma Partnerkaardiga kogutud boonusraha!

  Tuletame Sulle meelde, et eelmisel aastal Partnerkaardile kogutud raha aegub käesoleva aasta 31. jaanuaril.
  Nüüd on viimane aeg see kasutusse võtta, kui sa pole seda veel teinud! Kogutud boonusrahaga saad tasuda oma ostude eest Selveris, Kaubamajas, ABC Kingas, SHU ja I.L.U. kauplustes.

  Soovime sulle boonusraha eest meeldivaid oste.

  Sinu Partnerkaart

 • 13.11.2014 Partner Pangakaardiga või LHV Partner Krediitkaardiga makstes võid võita kaks korda aastas 100 000 boonuspunkti ehk 1 000 eurot

  Kõigil Partner Pangakaardi või LHV Partner Krediitkaardi klientidel on võimalik kaks korda aastas võita 100 000 punkti ehk 1000 eurot.  Loosimine toimub kaks korda aastas kõigi nende Partner Pangakaardi ja LHV Partner Krediitkaardi omanike vahel, kes on sooritanud kuue kuu jooksul Tallinna või Tartu Kaubamajas, Selverites, ABC Kinga, SHU või I.L.U. kauplustes igal kuul vähemalt 100 euro eest oste, makstes Partner Pangakaardiga või LHV Partner Krediitkaardiga. Esimene loosimine toimub juunis 2015. Kui sul veel ei ole Partner Pangakaarti siis saad seda teha siinsamas Partnerkaardi lehel või Kaubamaja või Selveri infoletis.

 • 14.08.2014 Õnnitleme 600 000ndat Partnerkaardi klienti!

  Lisaks sellel suvel purustatud kuumarekorditele ületas ka Partnerkaardi omanikke arv sumesoojal augustikuul 600 000 piiri. Ümmarguse numbriga Partnerkaart väljastati Tallinna Kaubamaja infoletist 36- aastasele Jana Kasemaale. Oma sünnipäeval Kaubamaja Naiste Kingamaailma sügissaapaid ostma tulnud ning sünnipäevasoodustuse saamiseks Partnerkaarti vormistanud Jana üllatus oli suur kui koos kaardiga sai ta Kaubamaja poolt kingiks ka 100- eurose Partner kinkekaardi. Jana sõnul kulub kingiraha marjaks ära uue sügisjope ostmiseks, mis sai Naistemaailmas ka juba välja valitud. Soovime Janale veel kord palju õnne ning tervitame kõiki Partnerkaardiomanikke muljeltavaldavalt suure numbri täitumise puhul.

 • 13.05.2014 Vaata üle oma kontaktandmed ja võida Partner kinkekaart

  Kas Sinu sõber või töökaaslane saab e-postiga häid Partnerkaardi pakkumisi ja Sina mitte?Personaalsete pakkumiste saamiseks tasub üle kontrollida, kas Sinu kontaktandmed Partnerkaardi andmebaasis on õiged ja oled lubanud meil sooduspakkumiste ja kampaaniate kohta infot saata. Sest ainult siis jõuavad Sinuni e-postiga personaalsed pakkumised ja info kogutud boonuspunktide kohta.

  Andmete kontrollimiseks logi sisse iseteeninduskeskkonda ID kaardi, Mobiil ID või pangalingi kaudu. Sealsamas iseteeninduses saad vaadata ka oma ostutšekke, saata sõpradele Partner e-kinkekaarte ning lugeda uutest Partnerkaardi koostööpartnerite soodustustest.

  Kõikide klientide vahel, kes maikuus logivad sisse Partnerkaardi iseteeninduskeskkonda ja oma andmeid uuendavad , loosime välja kolm 30-eurost Partner kinkekaarti. Võitjatega võtame ühendust e-posti teel – nii et veel üks põhjus kontrollida, kas see ikka õige on.

  SISENEN ISETEENINDUSSE

  Tutvu loosimise tingimustega.

 • 05.05.2014 Selgunud on Budgeti rendiauto loosimise võitja.

  Võistlusel osalesid kõik Partnerkaardi kliendid, kes sooritasid 2014 aasta maikuus vähemalt ühe ostu mõnes Tallinna Kaubamaja Grupi kaupluses.Õnnelik võitja on Harri Tallo. Palju õnne Partnerkaardi poolt. Täname kõiki Partnerkaardi kliente kes osalesid kampaanias. Soovime teile kõigile meeldivaid oste Partnerkaardiga.

 • 24.03.2014 Partnerkaardiga saab Budgetist rentida auto kuni 15% soodsamalt.

  Märtsis lisandus Partnerkaardi koostööpartnerite hulka Budgeti autorent. Nüüd saab Partnerkaardiga rentida auto Eestis ja üle Euroopa 15% soodsamalt! Põhja-Ameerikas Partnerkaardiga rendiautod 5% soodsamalt.

 • 01.01.2014 31. jaanuaril aegub 2013. aastal Partnerkaartile kogutud raha. Nüüd on hea võimalus see kasutusse võtta!

  31. jaanuaril aegub 2013 aastal Partnerkaardile kogutud raha. Nüüd on hea võimalus see kasutusse võtta! Kogutud rahaga saad tasuda oma ostude eest nii Selveris, Kaubamajas, ABC Kingas, SHU kui ka I.L.U. kauplustes.
  Oma Partnerkaardi konto punktisaldot, millega saad ostude eest tasuda, näed ostutšeki lõpus või Partnerkaardi iseteeninduses.

 • 20.11.2013 Partner kinkekaart – parim viis üllatamiseks!

  Partner kinkekaart on uus plastikkaardil põhinev kinkekaart, millega saab tasuda Kaubamajas ja Selveris ning kauplustes ABC King, SHU ja I.L.U. – kokku üle 70-s ostukohas üle Eesti. Partner kinkekaart on suurepärane üllatus. Partner kinkekaart annab vabaduse valida millal, kus ja kui palju ning millele kingiraha kulutada. Maksta saab ühe kaardiga kasvõi sada korda - erinevates kauplustes, erinevatel päevadel, erinevates summades – niikaua kui kingiraha kaardil otsa saab. Partner kinkekaardid on müügil alates 18. novembrist kõigis Tallinna Kaubamaja grupi kauplustes. Lisaks saab Partner e-kinkekaarti osta 24/7 internetist ja saata valitud ajal koos isikliku tervitusega otse kingisaaja e-postile. Partner kinkekaart kehtib 3 aastat. Partner kinkekaardil olevat rahaliste vahendite jääki ja kinkekaardi kehtivusaega saab kontrollida kassas ning www.partnerkaart.ee. Mis aga saab siis, kui kodus on veel mõni kasutamata Kaubamaja, Selveri, ABC Kinga, SHU või I.L.U. paberkinkekaart? Muretsema ei pea, sest need kehtivad maksevahendina ikka edasi.

 • 20.11.2013 Partner Pangakaart – Eesti esimene kolm-ühes-kaart

  Koostöös LHV Pangaga on värskelt valmis saanud Partner Pangakaart - Eesti esimene kolm-ühes-kaart, ehk korraga nii kliendikaart, deebetkaart ja soovi korral ka krediitkaart. Kaardile kehtivad kõik Partnerkaardi eelised ja püsisoodustused ning lisaks teenib sellega makstes kaks korda rohkem raha tagasi. Topelt boonusraha koguneb nii arveldus- kui krediidikontolt makstes. Kaarti saab taotleda Kaubamaja klienditeenindusest, LHV Pangast või Partnerkaardi kodulehelt.

 • 01.11.2013 EMT, Eesti juhtivad pangad ja Tallinna Kaubamaja Grupp alustavad teenuse „Pangakaart mobiiltelefonis“ avalikku pilootprojekti

  Koostöös EMT ja Eesti suuremate pankadega alustavad Kaubamaja ja Selver pilootprojektiga, mille eesmärgiks on testida NFC (Near Field Communication) teenuse „Pangakaart mobiiltelefonis“ prototüüplahendust.
  Piloodi käigus testivad 150 inimest Kaubamaja Ilu- ja Toidumaailmas ning Järve ja Pirita Selveris lahendust, kus klient saab oma mobiilset pangakaarti kasutada nagu tavalist pangakaarti. Kaardi makseterminali sisestamise asemel tuleb vaid terminali telefoniga kergelt puudutada ning kostuva kinnitusheli järel ongi makse sooritatud.
  Oleme põnevil  ja rõõmsad, et saame olla tulevikuteenuse sünni juures!

 • 12.09.2013 Aasta Digitegu 2013 on Partnerkaardi veebileht ja iseteenindus

  Partnerkaardi veebileht ja iseteeninduskeskkond võitis konkursil Aasta Digitegu 2013 veebilehtede kategoorias peaauhinna!

  Aasta Digitegu on Eesti digitaalturunduse konkurss, mis hindab töid eelkõige turunduslikust vaatenurgast-tööde tulemuslikkust, funktsionaalsust, kasutajasõbralikkust, turundusstrateegiat ja sisu.

  Aasta Digitegu 2013 konkursile laekus rekordiliselt 68 tööd 22 ettevõttelt.

  11. septembril toimunud finaalis tunnistas žürii Partnerkaardi veebilehe, iseteeninduskeskkonna koos e-tšeki lahendusega konkurentsitult korporatiivsete veebilehtede kategoorias esikoha vääriliseks!

  Peatselt on Partnerkaardi veebileht juurde saamas veel uusi lahendusi ja mugavusteenuseid. Usume, et uued arendused rõõmustavad kõiki Partnerkaardi kasutajaid ja loodame ka järgmisel aastal võita žürii tähelepanu ning võita kõrgeid kohti.

 • 12.08.2013 Partnerkaart annab -5% soodustust Tallinna Kaubamajas asuvas Suva sokipoes

  Suva sokipood asub Kaubamaja esimesel korrusel. Kauplus on avatud E-P 9.00-21.00.

 • 12.08.2013 Partnerkaart annab -5% soodustust Tallinna Kaubamajas asuvas Kangadzungli kaupluses

  Kangadzungli kauplus asub Kaubamaja 0 korrusel, sisenemine Kaubamaja tänavalt. Kauplus on avatud E-P 9.00-21.00.

 • 12.08.2013 Partnerkaart annab -5% soodustust Tallinna Kaubamajas asuvas Eheteparadiisi kaupluses

  EheteParadiisi kauplus asub Kaubamaja esimesel korrusel, sisenemine Laikmaa tänavalt. Kauplus on avatud E-L 10.00-20.00 ja P 11.00-18.00.

 • 12.08.2013 Kontrolli Partnerkaardi iseteeninduses üle oma kontaktandmed

  Sõber või töökaaslane sai Kaubamajalt e-postiga hea pakkumise, mida Sina ei saanud? Partnerkaart.ee iseteeninduskeskkonnas tasub üle kontrollida ka oma kontaktandmed ning veenduda, et oled lubanud meil endale infot saata. Ainult siis jõuavad Sinuni e-postiga personaalsed pakkumised ja info sooduskampaaniate kohta. 

 • 12.08.2013 Partnerkaardi e-tšekk teeb elu mugavamaks

  Pabertšekkide arhiveerimine on nüüd lõplikult minevik. E-tšekk vabastab kaubaga seotud probleemide korral paberkviitungi esitamise kohustusest. Lisaks võimaldab e-tšeki lahendus Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas detailselt analüüsida ja silm peal hoida oma igapäevastel kulutustel. Oma e-tšekkide vaatamiseks ning ülevaate saamiseks kogutud ja kulutatud boonuspunktide ja personaalsete pakkumiste kohta tuleb ID kaardi, mobiili ID või pangalingi kaudu Partnerkaardi iseteeninduskeskkonda www.partnerkaart.ee  sisse logida. Valides menüüst „Minu ostud“, avaneb ülevaade kõikidest Partnerkaardiga tehtud ostudest Kaubamajas, Selveris, ABC Kinga, Shu või I.L.U. kauplustes. Olulisemad e-tšekid tasub enda jaoks eraldi ära märgistada, et need vajaduse korral kiiresti üles leida. Iseteeninduskeskkonnas välja prinditud e-tšekid kehtivad ostu tõendava dokumendina kõikides Tallinna Kaubamaja kontserni kauplustes - Kaubamajas, Selveris, I.L.U.-s, ABC Kingas ja Shus.

 • 12.08.2013 Nüüd ka -10% soodustust Partnerkaardiga Viking Motorsis

  Partnerkaardiga saad -10% soodustust tavahinnaga varuosadelt ja hoolduselt Viking Motorsis. Viking Motorsi esindused asuvad Tallinnas aadressil Tammsaare tee 51 ja Peterburi tee 2.