Mis on boonusprogramm?

Kogud iga kulutatud euro eest ühe boonuspunkti*, esitades Partnerkaardi

  • Kaubamajas
  • Selveris
  • Delice’i kauplustes
  • I.L.U. kauplustes
  • L’Occitane’i kauplustes

Oma Partner deebetkaardi registreerimisel ja sellega maksmisel kogud iga kulutatud euro eest 2 punkti. Partner krediitkaardi registreerimisel ja sellega maksmisel kogud aga iga kulutatud euro eest 3 punkti.

1 punkt=1 eurosent soodustust

Ostude eest punktidega tasumisel võrdub 1 punkt soodustusega 1 eurosent**.

Punktid laekuvad Sinu Partnerkaardi kontole järgmisel päeval pärast ostu tegemist ja saad neid kasutada soodustuse saamiseks samades poodides, kust boonuspunkte kogusid.

Punktidega saad ostu eest allahindlust nii kogu ostusumma ulatuses kui ka osaliselt, makstes puudu oleva summa juurde sularahas või kaardiga.

Vaata oma punktisaldot

Oma boonuspunkte saad kontrollida

• iga ostutšeki lõpus
• Partnerkaardi Iseteeninduskeskkonnas

Boonuspunktid kehtivad järgneva aasta 31. jaanuarini, pärast seda kaotavad kasutamata punktid kehtivuse.

Teeni lisapunkte

Kampaaniate käigus saad koguda ka lisapunkte. Lisapunktide kampaaniatest teavitame Sind posti, e-posti, SMS-i teel või iseteeninduskeskkonnas. Personaalsete pakkumistega kogud lisapunkte, saad perioodilist hinnasoodustust või muid suunatud pakkumisi.

NB! Pakkumiste saamiseks palume Kaubamaja, Selveri ja Delice’i infoletis või Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas kontrollida, kas oled meile õiged kontaktandmed edastanud ning lubanud meil kasutada oma kontaktandmeid ja ostuandmeid pakkumiste tegemiseks.

* Punkte arvestatakse ostu lõppmaksumusest, millest on maha arvestatud kõik soodustused (Partnerkaardi püsisoodustused, sünnipäevasoodustus, eripakkumiste allahindlused jms) ja toodete maksumus, mille eest punkte ei koguta, ning punktidega tasutav osa. Kogutavad punktid on täisarvulised ja neid arvestatakse ümardades sentidega lõppeva ostusumma allapoole esimese täisarvuni.

** Punkte ei kogu, kui Sa tasud Partnerkaardi, kinkekaardi, pandi, tubaka või tubakatoote, alkohoolse joogi eest ning kolmanda osapoole teatud teenuse või kauba eest (iluteenused Kaubamajas ja I.L.U. stuudiotes, kõnekaart, tellimiskaart, kuulutus, postmark, bussipilet, lotopilet, Rahva Raamatu e-kioski toode, kohviautomaadi toode Selveris, teatri-, kontserdi jm pilet ja/või selle pileti teenustasu, heategevustoode, puhkuse- ja reisipakett vms. ). Boonuspunktidega tasumisel piiranguid ei ole ja soodustust saad kõikidelt toodetelt.