Mis on Partnerkaart?

Partnerkaardi kasutajana saad kõikidelt kaupadelt soodustust 5%

• Tallinna Kaubamajas
• Tartu Kaubamajas
• I.L.U. kauplustes
• L’Occitane’i kauplustes
(v.a Partnerkaardi pakkumised)

Partnerkaardiga kogud igalt kulutatud eurolt ühe boonuspunkti, mis tähendab, et saad kõikidelt ostudelt 1 % soodustust. Boonuspunkte saad just Sulle sobival ajal mõneks toote ostuks ära kasutada. Partner deebetkaardiga makstes kogud 2 eurosenti soodustust ja Partner krediitkaardiga makstes kogud 3 eurosenti soodustust igalt kulutatud eurolt.

Selveri ja Delice’i kauplustes saad alati Partnerkaardiga kuni 30% soodustust kuni 300 eripakkumises olevalt tootelt.

Kaubamajalt tasuta kliendiajakiri Hooaeg neli korda aastas neile püsiklientidele, kes on külastanud Kaubamaja viimase poole aasta jooksul aktiivselt ning soodustused Partnerkaardi koostööpartnerite juures.

Sünnipäevasoodustus 10%

Sinu sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval on Kaubamajas, I.L.U. ja L’Occitane’i ilupoodides soodustuse suuruseks 10%.

Selverites ja Delice’i kauplustes on Partnerkaardiga sünnipäeval ja sellele eelneval ja järgneval viiel päeval 10%-line soodustus kõikidelt Selveri ja Delice’i peolauatoodetelt, Selveri ja Delice’i Pagarite toodetelt, tortidelt, kookidelt, kringlitelt, stritslitelt ja jookidelt (v.a Partnerkaardi pakkumised, kampaania- ja allahinnatud tooted).

Liites oma lähedased üheks peregrupiks, saad sünnipäevasoodustust nii enda kui pereliikmete sünnipäevadel. Loe lisa peregrupi tingimuste kohta. Liida oma pere iseteeninduses.

Sünnipäevasoodustus 10% ei laiene Partnerkaardi pakkumistele.

Mugav Iseteenindus

Kõigi Partnerkaardiga tehtud ostude tšekid on Sulle kättesaadavad Iseteeninduses: seal saad tutvuda oma ostuajalooga ning e-tšeki välja printida. E-tšekk kehtib kõigis kauplustes võrdselt tavaliste pabertšekkidega ostude tagastamisel, garantii kasutamisel jm. Vaata täpsemalt iseteeninduses.

Pane palun tähele

Püsisoodustused ja sünnipäevasoodustus ei laiene Partnerkaardi pakkumistele, tubakatoodetele, kinkekaartidele ja kolmandate osapoolte teatud teenustele või kaupadele, nagu loteriipiletid, kõnekaardid jne.

Punkte ei kogu, kui Sa tasud Partnerkaardi, kinkekaardi, pandi, tubaka või tubakatoote, alkohoolse joogi eest ning kolmanda osapoole teatud teenuse või kauba eest (iluteenused Kaubamajas ja I.L.U. stuudiotes, kõnekaart, tellimiskaart, kuulutus, postmark, bussipilet, lotopilet, Rahva Raamatu e-kioski toode, kohviautomaadi toode Selveris, teatri-, kontserdi jm pilet ja/või selle pileti teenustasu, heategevustoode, puhkuse- ja reisipakett vms. ). Boonuspunktidega tasumisel piiranguid ei ole ja soodustust saad kõikidelt toodetelt.