Partner Kuukaardi ostulimiit

Partner Kuukaardi ostulimiit on Partnerkaardi funktsioon, mis võimaldab Partnerkaardi ja Partner pangakaardi omanikel sooritada oste Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes ning e-poodides. Jooksva kuu ostude eest tasud arvega järgmise kuu alguses – täpselt nii nagu oled harjunud tasuma elektri- või mobiiliarveid. Partner Kuukaardi ostulimiiti pakub TKM Finants AS (registrikood 16015720, aadress Kaubamaja tn 1, Tallinn 10143), kes omab Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusluba nr 4.1-1/161.

Ei ole kuutasu ega intressi

Sa ei vaja uut Partnerkaarti
Osturaha on kohe samal kaardil
Kuutasuvaba
Intressivaba

Partner Kuukaardi ostulimiidilepingu sõlmimine ja taotlemine on Sulle tasuta ning sellel ei ole kuutasu ega intressi. Lepingu saad sõlmida Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas. Partner Kuukaardi ostulimiiti saavad taotleda kõik sissetulekut omavad Partnerkaardi kliendid vanuses 21–79 (v.a mitteresidendid), kes on omanud kehtivat Partnerkaarti vähemalt 3 kuud ja kelle kohta ei ole märkuseid Krediidiinfo andmebaasis. Igale kliendile arvutatakse individuaalne ostulimiit, mis jääb üldjuhul 500–5000 euro vahele ning mida saab hakata kohe kasutama.

Kuidas Partner Kuukaardi ostulimiiti aktiveerida?

  1. Logi sisse iseteenindusse
  2. Taotle Partner Kuukaardi ostulimiiti
  3. Vastuse saad vaid mõne hetkega
  4. Saad SMS-iga PIN-koodi ja võid ostulimiiti kohe kasutama hakata
  5. PIN-koodi võid hiljem Partnerkaardi iseteeninduses muuta

Kuidas Partner Kuukaardi ostulimiit töötab?

1

Aktiveeri Partner Kuukaardi ostulimiit

2

Kasuta maksmisel ostulimiiti e-poes, selve- ja tavakassas

3

Tasu kõikide ostude eest järgmisel kuul ühe arvega

4

Kasuta järgmisel kuul taas ostulimiiti

Kuidas kasutada maksmisel Partner Kuukaardi ostulimiiti?

Vali meelepärased kaubad ja kasuta maksmiseks ostulimiiti. Ostulimiidiga maksmisel kehtivad Sulle kõik Partnerkaardi püsisoodustused ning kogud ostudelt ka ostuboonust. Ostulimiidiga saad tasuda ostusumma täielikult, aga ka osaliselt, makstes puudu oleva summa juurde sularahas, pangakaardiga või boonuspunktides.

Kasuta iseteeninduses
Registreeri oma Partnerkaart iseteenindusterminalis ja vali makseviisiks ostulimiit. Seejärel sisesta makseterminali oma ostulimiidi PIN.

Kasuta tavakassas
Registreeri oma Partnerkaart ning ütle teenindajale, et soovid maksmiseks kasutada ostulimiiti. Sisesta makseterminali oma ostulimiidi PIN.

Kasuta e-poodides
Logi sisse e-poodi. Ostukorvis vali makseviisiks ostulimiit ning sisesta oma ostulimiidi PIN.

Kuidas käib ostulimiidi tagasimaksmine?

Kui oled kasutanud kuu jooksul ostulimiiti, saadame järgmise kuu 1. kuupäeval Sinu e-postile 10-päevase maksetähtajaga arve. Arve leiad ka Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnast ja oma internetipangast. Arve saatmine panka ei kindlusta veel automaatselt kontolt arve tasumist, selleks sõlmi pangaga püsimakse leping. Kõikidel ostulimiidiga tehtud igapäevastel kulutustel saad silma peal hoida Partnerkaardi iseteeninduses. Tutvu Partner Kuukaardi ostulimiidi tingimustega siin.

Tutvu lisainfoga

Korduma kippuvad küsimused

Klienditugi

667 3200 E-N 9-17
info@tkmfinants.ee