Kasuta nüüd oma Partnerkaarti Kuukaardina

Partner Kuukaart on Partnerkaardi uus funktsioon, mis võimaldab Partnerkaardi ja Partner pangakaardi omanikel sooritada oste Kaubamajas, Selveris, Delice’is, I.L.U. ja L’Occitane’i kauplustes ning e-poodides. Jooksva kuu ostude eest tasud arvega järgmise kuu alguses – täpselt nii nagu oled harjunud tasuma elektri- või mobiiliarveid.

Ei ole kuutasu ega intressi

 1. Sa ei vaja uut Partnerkaarti
 2. Osturaha on kohe samal kaardil
 3. Kuutasuvaba
 4. Intressivaba

Partner Kuukaardi lepingu sõlmimine ja ostulimiidi taotlemine on Sulle tasuta ning sellel ei ole kuutasu ega intressi. Lepingu saad sõlmida nii Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas kui ka Selveri, Delice’i või Kaubamaja infoletis. Partner Kuukaardi ostulimiiti saavad taotleda kõik sissetulekut omavad Partnerkaardi kliendid vanuses 21–74 (v.a mitteresidendid), kes on omanud kehtivat Partnerkaarti vähemalt 3 kuud ja kelle kohta ei ole märkuseid Krediidiinfo andmebaasis. Igale kliendile arvutatakse individuaalne ostulimiit, mis jääb üldjuhul 200–1000 euro vahele ning mida saab hakata kohe kasutama.

Kuidas Partner Kuukaarti aktiveerida?

 1. Logi sisse iseteenindusse
 2. Taotle Partner Kuukaardi ostulimiiti
 3. Vastuse saad vaid mõne hetkega
 4. Saad SMS-iga PIN-koodi ja võid ostulimiiti kohe kasutama hakata
 5. PIN-koodi võid hiljem Partnerkaardi iseteeninduses muuta

Kuidas Partner Kuukaart töötab?

 1. Aktiveeri Partner Kuukaardi ostulimiit
 2. Kasuta maksmisel Partner Kuukaardi ostulimiiti e-poes, selve- ja tavakassas
 3. Tasu kõikide ostude eest järgmisel kuul ühe arvega
 4. Kasuta järgmisel kuul taas Partner Kuukaardi ostulimiiti

Kuidas kasutada maksmisel Partner Kuukaarti?

Vali meelepärased kaubad ja kasuta maksmiseks Partner Kuukaardi ostulimiiti. Partner Kuukaardiga maksmisel kehtivad Sulle kõik Partnerkaardi püsisoodustused ning kogud ostudelt ka ostuboonust. Partner Kuukaardiga saad tasuda ostusumma täielikult, aga ka osaliselt, makstes puudu oleva summa juurde sularahas, pangakaardiga või boonuspunktides.

 1. kasuta iseteeninduses

  Kasuta iseteeninduses
  Registreeri oma Partnerkaart iseteenindusterminalis ja vali makseviisiks Partner Kuukaart. Seejärel sisesta makseterminali oma Partner Kuukaardi PIN.

 2. kasuta tavakassas

  Kasuta tavakassas
  Registreeri oma Partnerkaart ning ütle teenindajale, et soovid maksmiseks kasutada Partner Kuukaarti. Sisesta makseterminali oma Partner Kuukaardi PIN.

 3. kasuta e-poodides

  Kasuta e-poodides
  Logi sisse e-poodi. Ostukorvis vali makseviisiks Partner Kuukaart ning sisesta oma Partner Kuukaardi PIN.

Kuidas käib ostulimiidi tagasimaksmine?

Kui oled kasutanud kuu jooksul Partner Kuukaardi ostulimiiti, saadame järgmise kuu 3. kuupäeval Sinu e-postile 7-päevase maksetähtajaga arve. Arve leiad ka Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnast ja oma internetipangast. Arve saatmine panka ei kindlusta veel automaatselt kontolt arve tasumist, selleks sõlmi pangaga püsimakse leping. Kõikidel Partner Kuukaardiga tehtud igapäevastel kulutustel saad silma peal hoida Partnerkaardi iseteeninduses. Tutvu Partner Kuukaardi tingimustega siin.