Eripakkumised

 • Partnerkaardiga on kõik tavahinnaga piletid festivalidele We Love The 90s, 4 Legendi 1 Laval, Bonnie Tyleri soolokontsert ja Väinjärve Veepidu -20% soodsamalt.

  Partnerkaardiga saad nautida suve võimsaid muusikaelamusi soodsamalt: superstaaridest pungil Euroopa üks suurimaid retrofestivale We Love The 90s, 4 Legendi 1 Laval, legendaarse softrocki kuninganna Bonnie Tyleri soolokontsert ja maalilisel Väinjärve kaldal toimuv iga-aastane Väinjärve Veepidu.
  Pileteid saab osta Piletilevi kassades või Piletilevi veebilehel. Soodustus kehtib Partnerkaardi ettenäitamisel kassas või veebist ostes salasõnaga partner20.
  Pakkumine kehtib 1.-15. veebruarini 2023.
  banner
  Kõik kodumaise muusika austajad, siin on midagi teile! 9. augustil 2023 toimub kontsert “4 Legendi 1 Laval”, mille raames astuvad üles artistid, kes kõik auga välja teeninud legendi staatuse: SmilersKoit ToomeTerminaator ja 2 Quick Start! See on õhtu kõigile neile, kes peavad lugu tõelisest hitiparaadist ja võimalusest lemmikpaladele kaasa laulda. Sündmus leiab aset Kalevi Staadionil, Tallinnas.
  Osta pilet siit >>
  banner
  Euroopa üks suurimaid festivalibrände, legendaarne “We Love The 90s” jõuab taas Eestisse! Kontsert leiab aset Kalevi staadionil, 10 – 11. augustil 2023. Kaks päeva on võimalik kuulata parimaid 90ndate ja millenniumi artiste. Need on lauljad, kes mõned kümnendid tagasi muutsid kogu muusikamaailma, suunasid trende ja olid oma laulusõnadega peas igal noorel hingel. Esinevad CascadaWighfieldKatrina And The WavesGroove CoverageDJ AlligatorLondonbeatDr. AlbanHaddaway ja paljud teised.
  Osta pilet siit >>
  banner
  Soft-rocki kuninganna Bonnie Tyler astub Kalevi Staadioni lavalaudadele 12. augustil 2023 ja annab võrratu “Greatest Hits” soolokontserdi. Ta on pärjatud kolme Grammy’ga ja on mitmekordne Brit Awards võitja. Tyler’i esimene album “The World Starts Tonight” ilmus 1977. aastal. Tema läbilöögi singliks osutus samalt plaadilt pärinev lugu “Lost in France”. 1978 ilmus singel “It’s a Heartache”, mis vallutas kõik muusikaedetabelid nii Euroopas kui Ameerikas. Kaheksakümnendatel sündisid aga tõelised gigahitid nagu “Holding Out for a Hero” ja “Total Eclipse of the Heart”. Viimasest sai üks maailma enim müüdud singleid kogu muusikaajaloos.
  Osta pilet siit >>
  banner
  Suvi, vesi, päike, hea toit ja suurepärane muusika…kõlab ju hästi? Väinjärve Veepidu toimub 21. – 22. juulil 2023 maagilisel Väinjärve kaldal. Väinjärve Veepeo algusest täituvad imelised 57 aastat ning taaskord oodatakse muusikasõpru Väinjärve kaunisse ümbrusesse mõnusasti koos lähedastega aega veetma. Laval esitavad oma aegumatuid hitte Terminaator2 Quick Start ning Koit Toome.
  Osta pilet siit >>
 • Agatha Christie triller “Ja ei jäänud teda ka” juulis Viinistu katlamajas Partnerkaardiga veebruaris 15% soodsamalt.

  ärgmisel suvel purjetab Kellerteater oma kaunite Püssirohuaida paekivimüüride vahelt Viinistu Kunstisadamasse, et tuua seal publiku ette Agatha Christie üks kuulsimatest trilleritest “Ja ei jäänud teda ka”.
  Põneviku lavastab Vahur Keller ja kunstnik on Britt Urbla Keller. Laval on Ülle Kaljuste, Tõnu Oja, Ago Anderson, Liis Haab, Meelis Kubo, Andres Roosileht, Toomas Täht, Riho Rosberg, Rauno Kaibiainen ja Hans Kristian Õis.
  Etendused Viinistu katlamajas: 8.-9. juulini, 11.-16. juulini ja 18.-23. juulini kell 19.00.
  Pileteid saab osta Kellerteatri kodulehelt ja Piletilevist. Soodustus kehtib ostes veebist salasõnaga PARTNER.
  Parterkaardi omanikule piletid kuni 28. veebruarini lõpphinnast 15% soodsamalt.
  Kellerteater — Eesti esimene põnevusteater
  Osta pilet siit >>
 • Partnerkaardiga Vene Teatri lavastus “KUNKSMOOR” piletid 20% soodsamalt!

  Vene Teater kutsub vaatama juubelihooaja parimaid lavastusi. Etendused on eestikeelse sünkroontõlkega.
  Lavastus “Kunksmoor” põhineb Eesti armastatuima lastekirjaniku Aino Perviku legendaarsel teosel.
  Väikesel saarel keset merd elab hea nõid nimega Kunksmoor, kes armastab tuulistel öödel õhupalliga ringi lennata ja lorilaule jorutada. Kohtumine kapten Trummiga muudab täielikult tema iseäralikku, kuid harjumuspärast elu.
  Vene Teatri etendustele saab pileteid osta teatri kassast ja Piletilevi müügipunktidest üle Eesti. Piletite ostmisel kasutage sooduskoodi partnerkaart.
  Pakkumine kehtib kuni 01.06.2023
  Osta pilet siit >>
 • Ristsõna Ristiku väike vend MINIRISTIK ootab lahendamist – Partnerkaardi omanikele nüüd jaehinnast 30% soodsamalt.

  Ristiku väike vend, mis mahub hästi taskusse ning sisaldab sama haaravaid sõnamõistatusi. Miniristiku tellimine on hea moodus endale ristsõnaajakiri mugavalt koju tellida. Miniristiku ristsõnadega tuleb toime ka algaja, ent ka tõsisem lahendaja saab enda teadmisi piisavalt proovile panna.
  Miniristiku ristsõnade ja mälumängude koostajateks on tuntud ja head Eesti tegijad nagu näiteks Rauno Pärnits, Aivi Meister, Anneli Vormsi, TOM, Tiit Kerves ja paljud teised.
  Pakkumine kehtib kuni 05.03.2023.
  Telli kohe >>
 • Partnerkaardiga Muusikute fondi PLMF 20. aastapäeva galale 20% soodsamalt!

  banner
  Muusikute fondi PLMF looja ja kunstiline juht Pille Lill kutsub kõiki 19. veebruaril kl 17 Estonia Kontserdisaali tähistama suurejoonelise galakontserdiga fondi 20. aastapäeva!
  Missioonitundest loodud PLMF on järjepidevalt toetanud Eesti muusikatalente ja ulatanud neile abikäe esinemisteks ja enesetäienduse võimalusteks nii kodus kui ka välismaal.
  Talvefestivali heateoalgatus “Tõsta pilk ja ava süda” toetab sel aastal Eesti Vähiliitu.
  Partnerkaardi omanikule on pilet galakontserdile 20% soodsam! Osta pilet endale või kingiks lähedastele!
  Soodustus kehtib Partnerkaardi ettenäitamisel Piletilevi kassas või veebist ostes salasõnaga plmf20.
  Pakkumine kehtib kuni 12.02.2023.
  Osta pilet siit >>
 • Veebruaris Partnerkaardiga bowling ja piljard -20%!

  Kuulsaalil on häid uudiseid! Kuulsaalis on veebruaris bowling ja piljard Partnerkaardiga 20% soodsam.
  Soodustuse saamiseks esita Partnerkaart teenindajale enne maksmist.
  Lisainfo: https://kuulsaal.ee/
  Pakkumine kehtib kuni 28.02.2023.
  Broneeri >>
 • Partnerkaardiga „Kaubamaja“ ooperile 20% soodsamalt!

  Vanemuise teatri 153. hooaja avab 19. augustil Sadamateatris esietenduv tragikoomiline eesti ooper „Kaubamaja”.


  Maarja Kangro libreto ja Tõnis Kaumanni muusika kaudu jutustatud loos kohtuvad Kaubamaja ukse ees Linda, Enn, Guglielmo, Piret ja sotsioloogilist uurimust kirjutav üliõpilane. Nad murravad pead, milline maailm on küll maagiliste liuguste taga… ja miks keegi ei tule enam kaubamajast välja…


  Ooperi lavastaja on Liis Kolle ja kunstnik Kalle Aasamäe.


  Vaata etenduste kuupäevi Vanemuise teatri kodulehelt.


  Partnerkaardi omanikel on võimalik soetada piletid „Kaubamaja“ etendustele 20% soodustusega. Soodushinnaga pileteid saab osta Vanemuise teatri kodulehelt või teatri kassast.


  Osta pilet siit->