Partner pangakaart

Loobu üleliigsetest kaartidest ja vali Eesti kõige tulusam pangakaart!

Partner pangakaardile laienevad kõik Partnerkaardi eelised ja püsisoodustused. 

Partner pangakaarti on võimalik tellida deebetkaardina või krediitkaardina.

Makstes Partner deebetkaardiga kogud ostuboonust 2 eurosenti soodustust igalt kulutatud eurolt. Makstes Partner krediitkaardiga kogud ostuboonust 3 eurosenti soodustust igalt kulutatud eurolt.

Lisaks on Partner pangakaart viipemaksekaart, mis tähendab, et kuni 50 euroste ostude eest saad tasuda kiirelt ning mugavalt, ilma kaarti makseterminali panemata ja PIN-koodi sisestamata.

Pangakaardi esmane taotlemine on tasuta, kuutasu on 1 € (kuutasu kehtib alates 26. eluaastast kuni 65. eluaastani).

 

Partner
deebetkaart

Partner
krediitkaart

Ostuboonus iga kulutatud euro eest 2 punkti ehk 2 eurosenti soodustust 3 punkti ehk 3 eurosenti soodustust

Võimalused

Võimalused
Viipemakse
Kaupade eest tasumine Eestis, välismaal ja internetis
Sularaha kõikidest pangaautomaatidest
Lisakaart lähedastele
Krediidi taotlemine
E-tšekkide säilitamine

Taotlemine ja tingimused

Taotlemine ja tingimused
Taotlemise asukoht Selveri, Delice'i, Tallinna ja Tartu Kaubamaja infoletist, LHV mobiiliäpist, internetipangast või pangakontorist. Selveri, Delice'i, Tallinna ja Tartu Kaubamaja infoletist, LHV mobiiliäpist, internetipangast või pangakontorist.
Esmane taotlemine Tasuta Tasuta
Kehtivusaja pikendamine Tasuta Tasuta
Põhi- ja lisakaardi taotlemine Põhikaart alates 6. eluaastast. Kaardi asendamine 5 €. Põhikaart alates 18. eluaastast, lisakaart alates 15. eluaastast. Esimene lisakaart on tasuta, iga järgnev lisakaart ja asendamine 5 €.
Võimalus tellida kaart posti teel
Kehtivus 3 aastat
Muud tingimused Intress alates 16%. Krediitkaardi taotlemiseks pead olema vähemalt 18-aastane ja kuu netosissetulek peab olema vähemalt 350 € i

Teenustasud

Teenustasud
Esmane taotlemine Tasuta Tasuta
Kuutasu 1 euro (kuutasu kehtib alates 26. eluaastast kuni 65. eluaastani) 1 euro (kuutasu kehtib alates 26. eluaastast kuni 65. eluaastani)
Lisakaart pereliikmele Esmane taotlemine tasuta Esmane taotlemine tasuta
Asenduskaart 5 eurot 5 eurot
Kaardi pikendamine Tasuta Tasuta
Sularaha väljavõtmine LHV sularahaautomaadist: tasuta (+0,3% summast, mis ületab 2 000 € kuus). Teiste pankade sularahaautomaatidest: arvelduskontolt Eestis, Suurbritannias ja Euroopa Majanduspiirkonna lepinguriigis 1 € (+ 0,3% summast, mis ületab 2 000 € kuus) ja mujal välismaal 2 € + 2,5% summast. 2 eurot + 2,5% summast
Infopäring sularahaautomaadist LHV sularahaautomaadis tasuta. Teiste pankade automaatides Eestis 0,2 € LHV sularahaautomaadis tasuta. Teiste pankade automaatides Eestis 0,2 €
Püsisoodustused
5% soodustust kõikidelt kaupadelt Tallinna ja Tartu Kaubamajas ja Kaubamaja e-poes, I.L.U. ja L'Occitane'i ilupoodides i
5% soodustust Viking Motorsis tavahinnaga varuosadele ja hooldusele
Kuni 30% soodustust Selveris kuni 300-lt eripakkumises olevalt tootelt
Kaubamaja kliendiajakiri Hooaeg tasuta i
10% soodustust Tallinna ja Tartu Kaubamajas ja Kaubamaja e-poes, Selveris, Delice'is ning I.L.U. ja L'Occitane'i ilupoodides sünnipäeval ning sellele eelneval ja järgneval viiel päeval i
Tasuta moe- ja ilunõustamine Tallinna ja Tartu Kaubamajas

Kuidas kaarti tellida?

Partner pangakaardi saad tellida Kaubamaja, Selveri, Delice’i infoletis, LHV mobiiliäpist, internetipangast või kliendikontoris. Et tellimine läheks kiiremini, võid taotluse enne internetis ära täita – seda saad teha siin.

Kaardi saad mugavalt kätte tellides selle postiga koju. Kaart jõuab Sinuni 5 tööpäeva jooksul.

Boonuspunkte arvestatakse ostu lõppmaksumusest, millest on maha arvestatud kõik soodustused ja toodete maksumus, mille eest punkte ei koguta, ning punktidega tasutav osa. Ei kehti kinkekaardi, tubakatoote, alkohoolse joogi, pandi, teatud iluteenuste ja kolmanda osapoole teenuse/kauba eest tasumisel.

Mõtle oma krediidiotsus alati läbi. Tutvu tingimustega aadressil lhv.ee/partnerkaart ja küsi nõu LHV asjatundjalt.
Partner krediitkaardi krediidi kulukuse määr on 18,70% aastas järgmistel näidistingimustel: limiit 1000 €, intress 18% aastas (fikseeritud), kaardi kuutasu 1 €, intressivaba periood 26 päeva, kogusumma ja tagasimaksete summa 1093,42 € ning eeldusel, et limiit võetakse kasutusele viivitamata, täies mahus ja tagastatakse aasta jooksul igakuiste võrdsete osamaksetena. Partner krediitkaardi pakkuja on AS LHV Pank koostöös TKM Grupp AS-iga.