Mobiilne rahakott

Kassast läbi kiirelt ja mugavalt! mTasku on mobiilne rahakott, hoides ühes kohas kõik sinu panga- ja kliendikaardid. mTasku maksed toimivad Selveris, Kaubamajas ja I.L.U.-s

Partner- ja pangakaardid rahakotist telefoni

Erinevalt Sinu rahakotist on mTaskus alati vaba ruumi. Paiguta sinna kõik oma pangakaardid. Juba praegu saad mTaskusse lisada Partnerkaardi, millega kogud ostuboonust ja naudid soodustusi rohkem kui 200 koostööpartneri juures. Vaata kõiki soodustusi.

mTasku on turvaline

Sinu andmed on mTaskus kindlalt kaitstud. Et mTasku kasutamine oleks täielikult turvaline, on suured maksed kaitstud Sinu valitud salakoodi, Mobiil-ID või Smart ID-ga.

Kuidas kasutada?

 1. Laadi alla mTasku äpp Google Playst või App Store’ist, nõustu kasutustingimustega ja registreeri end kasutajaks.
 2. Turvalise makseteenuse kasutamiseks tuvasta end Mobiil-ID, Smart-ID või pangalingi kaudu.
 3. Sisesta enda valitud 4-kohaline salakood ja jäta see meelde. Nii hoiad oma andmed ja maksekaardid turvaliselt mTaskus ning ainult Sina ise saad oma kaarte kasutada.
 4. Lisa Partnerkaart ja maksekaardid, mida soovid mTaskus kasutada.
 5. mTasku avalehelt leiad kõik lisatud kaardid.
 6. Partnerkaardi registreerimiseks, iseteeninduspuldi kasutamiseks ja maksmiseks ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera kassa kõrval asuva mTasku QR-märgisele ning skanni kood või puuduta NFC-märgist
 7. Vali sobiv makseviis, libistades maksekaarte sõrmega paremalt vasakule ekraani keskele. Iseteeninduskassas vali esmalt kassaekraanil „mTasku“ makse ja seejärel mTaskust sobiv makseviis.
 8. Kui soovid ostu eest tasuda sularahaga, siis libista sularaha märgis sõrmega vasakult paremale vastavale kohale.
 9. Kinnita makse, vajutades nupule “Maksa”. Oota ära, kuni telefoni ekraanile ilmub info makse kinnituse kohta.
 10. Ekraanile kuvatakse ostutšekk. Oma ostude ajalugu näed mTasku seadistuste menüüs ja vastava makseviisi vaates valiku “Tehingute ajalugu” alt.
 11. *NFC tugi on ainult Android-telefonidel

Kuidas kasutada mTaskut Selveri ja Kaubamaja iseteenindus- ja tavakassas?

Lae mTasku oma telefoni:

KKK

mTasku on virtuaalne rahakott mobiiltelefonis, kus Sa saad hoida mugavalt ühes kohas koos kõiki oma pangakaarte, Partnerkaarti ja muid mobiilseid teenuskaarte.

mTasku rakendust on võimalik kasutada nii Androidi kui ka Apple’i nutitelefonis:
- Apple iOS-i tarkvaraversioon 8.0 või uuem;
- Androidi tarkvaraversioon 4.4 või uuem.

mTasku kasutamiseks tuleb end äpiga personaalselt siduda ehk isikustada. Selleks on võimalik kasutada mobiil-ID, Smart-ID ja pangalinkide kaudu autentimist. Lisaks peab kasutajal olema telefonis aktiveeritud andmesideteenus (internet).

1. Laadi alla äpp ja registreeri end kasutajaks.
2. Lisa uus panga- või teenuskaart ja järgi edasisi juhiseid.
3. Maksmiseks käivita mTasku äpp ja skanni kassa kõrval olevalt mTasku maksemärgiselt QR-kood või puuduta NFC-märgist.
4. Vali sobiv maksekaart (libistades vastavat maksekaarti sõrmega paremalt vasakule).
5. Kinnita makse, vajutades nupule "Maksa".
Kontrolli Partnerkaardi iseteeninduses partnerkaart.ee üle, kas Sinu Partnerkaart kehtib ja andmed on korrektsed või võta ühendust Partnerkaardi kõnekeskusega telefonil 13444 või pöördu Kaubamaja või Selveri infoletti. Kui sul Partnerkaarti ei ole saad selle mugavalt tellida Partnerkaardi veebilehel partnerkaart.ee
mTasku kasutamine on väga turvaline. Kõik Sinu poolt mTaskusse sisestatud andmed on turvatud kõrgel tasemel. Sinu mTaskuga seotava pangakaardi andmed salvestatakse LHV-Everypay kaardihoidlasse läbi turvatunneli MasterCardi ja Visa reeglite kohaselt nii, et ükski võõras pangakaardi andmetele ligi ei pääse. mTasku pangakaardi makseid protsessib LHV pank.
Mobiiltelefoni kadumise korral tuleb kohe teavitada Telia klienditeenindust ja paluda mTasku sulgeda.
mTasku taastamiseks laadi alla mTasku äpp ning registreeri ennast uuesti kasutajaks. mTaskus on teenus- ja maksekaardid ning ostutšekid menüüst taastatavad.
SIM-kaardi vahetusel tuleb mTasku uuesti telefoni alla laadida, kuna turvalisuse kaalutlustel kontrollitakse mTasku autentimisel SIM-kaardi seeria numbrit (ICCID), mis on igale kasutajale unikaalne.
Telefoninumbri vahetamisel tuleb kasutajal mTaskus telefoninumber uuendada. Selleks vajuta ekraani vasakus ülanurgas ikoonile “Seaded”, seejärel “Seaded ja salakood” ning “Tuvasta” telefoninumber.
Näita koostööpartneri klienditeenindajale Partnerkaardi triipkoodi, mille leiad mTasku Partnerkaardi äpist Partnerkaardi alt vajutades “Info” menüünupule.
Boonuspunktide saldo leiad mTasku äpist Partnerkaardi alt vajutades “Info” menüünupule. Samuti Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas partnerkaart.ee.
Jah.
Soodustuse saamiseks tuleb parkimisautomaati skaneerida ostutšeki triipkood.