Partnerkaardi kalkulaator

Partnerkaardi sooduskalkulaator annab sulle kasulikke soovitusi ja nippe, kuidas Partnerkaardiga ostes nutikalt säästa. Ostes toidu, rõivad, jalanõud, kosmeetikatooted ja majapidamistarbed Tallinna Kaubamaja kontserni jaekauplustest võid tänu partnerite rohkusele leida kõik igapäevaeluks vajalikud kaubad Partnerkaardi pakkumiste seast ning lisaks püsisoodustustele, mis Partnerkaart annab, kogud igalt ostult ka ostuboonust. Nii lihtne see ongi!

Partnerkaardi kasutajana saad kõikidelt kaupadelt soodustust 5% Tallinna ja Tartu Kaubamajas, ABC Kinga ning I.L.U ilupoodides ja lisaks leiad hulgaliselt Partnerkaardipakkumisi.
Selveris saad alati Partnerkaardiga kuni 30% soodustust kuni 600 eripakkumises olevalt tootelt - otsi poest oranže hinnasilte. SHU jalatsipoodides on iga kuu Partnerkaardi eripakkumised hinnasoodustusega -20%.

Vali sobivad kategooriad ja sisesta summa, mis tavaliselt kuus kulutad. Seejärel vajuta nupule „Arvuta“ ning sisestatud summade kõrvale arvutab kalkulaator Partnerkaardi kogutud boonuspunktid ning säästetud raha.


Sinu kulutused kuus Partnerkaardiga säästaksid kuus Partnerkaardiga säästaksid aastas Sinu kuu ostudelt kogutud boonus- punktid rahas Sinu aasta ostudelt kogutud boonus- punktid rahas
KOKKU 0 € 0 € 0 € 0 0
Toit 0 0 0 0
Rõivad 0 0 0 0
Jalatsid 0 0 0 0
Kosmeetika 0 0 0 0
Majapidamistarbed 0 0 0 0
Ravimid 0 0 - -
Kütus 0 0 - -
Söömine väljaspool kodu 0 0 - -
Vaba aeg 0 0 - -

Võimalik ostuboonus ja Partnerkaardiga säästetud summad on tinglikud ja nende saamiseks on arvestatud asjaoluga, et kõik igapäevased ostud teeksid Partnerkaardiga Tallinna Kaubamaja kontserni jaekauplustes Partnerkaardi soodustooteid ostes ja Partnerkaardi püsisoodustust arvestades ning Partnerprogrammi koostööpartnerite juures, nende teenuseid ja tooteid ostes. Vaata kõiki Partnerkaardi soodustusi.