Partnerkaardi kalkulaator

Partnerkaardi sooduskalkulaator annab sulle kasulikke soovitusi ja nippe, kuidas Partnerkaardiga ostes nutikalt säästa. Ostes toidu, rõivad, jalanõud, kosmeetikatooted ja majapidamistarbed Tallinna Kaubamaja kontserni jaekauplustest võid tänu partnerite rohkusele leida kõik igapäevaeluks vajalikud kaubad Partnerkaardi pakkumiste seast ning lisaks püsisoodustustele, mis Partnerkaart annab, kogud igalt ostult ka ostuboonust. Nii lihtne see ongi!

Partnerkaardi kasutajana saad kõikidelt kaupadelt soodustust 5% Tallinna ja Tartu Kaubamajas, I.L.U ja L’Occitane’i ilupoodides ja lisaks leiad hulgaliselt Partnerkaardi pakkumisi. Selveris ja Delice’i kauplustes saad alati Partnerkaardiga kuni 30% soodustust kuni 300 eripakkumises olevalt tootelt.

Vali sobivad kategooriad ja sisesta summa, mis tavaliselt kuus kulutad. Seejärel vajuta nupule „Arvuta“ ning sisestatud summade kõrvale arvutab kalkulaator Partnerkaardi kogutud boonuspunktid ning säästetud raha.


Sinu kulutused kuus Partnerkaardiga säästaksid kuus Partnerkaardiga säästaksid aastas Sinu kuu ostudelt kogutud boonus- punktid rahas Sinu aasta ostudelt kogutud boonus- punktid rahas
KOKKU 0 € 0 € 0 € 0 0
Toit 0 0 0 0
Rõivad 0 0 0 0
Jalatsid 0 0 0 0
Kosmeetika 0 0 0 0
Majapidamistarbed 0 0 0 0
Ravimid 0 0 - -
Kütus 0 0 - -
Söömine väljaspool kodu 0 0 - -
Vaba aeg 0 0 - -

Võimalik ostuboonus ja Partnerkaardiga säästetud summad on tinglikud ja nende saamiseks on arvestatud asjaoluga, et kõik igapäevased ostud teeksid Partnerkaardiga Tallinna Kaubamaja kontserni kauplustes Partnerkaardi soodustooteid ostes ja Partnerkaardi püsisoodustust arvestades ning Partnerprogrammi koostööpartnerite juures, nende teenuseid ja tooteid ostes. Vaata kõiki Partnerkaardi soodustusi.