Kuidas liituda Partnerkaardiga?

Täida taotlus Kaubamaja, Selveri või Delice’i infoletis, veebis www.partnerkaart.ee või Partnerkaardi äpis. Äpi saad alla laadida App Store’ist või Google Play’st.

Plastist või digitaalset Partnerkaarti saab vormistada vähemalt 7-aastasele eraisikule. Kaardi vormistamiseks infoletis esita isikut tõendav dokument. Plastist Partnerkaardi vormistamisel tasu kaardi maksumus. Nimelise kaardi saad infoletist kohe kätte.

Uue plastist Partnerkaardi saad endale mugavalt tellida ka koju, kui täidad taotluse Partnerkaardi iseteeninduskeskkonnas või Partnerkaardi äpis. Tellitud Partnerkaart jõuab Sinu kontaktaadressile hiljemalt 5 tööpäeva  jooksul. Pärast kaardi taotlemist hakkab Sinu Partnerkaart äpis kohe kehtima.

Digitaalse kaardi tellimisel hakkab Partnerkaardi äpis ja TKM Grupi jaekaupluste e-poodides kaart kohe kehtima.

Lapsevanem saab vormistada Partnerkaardi oma 7–17-aastasele (k.a) lapsele ainult Selveri, Delice’i või Kaubamaja infoletis. Vastavate autentimisvahendite (ID-kaart, mobiil-ID, Smart-ID, pangalink) olemasolul on 13–17-aastastel (k.a) isikutel võimalik Partnerkaardi taotlus ka ise esitada. Lapse Partnerkaardile laienevad kõik Partnerkaardi soodustused. Liites oma lähedased üheks peregrupiks, saad sünnipäevasoodustust* nii enda kui pereliikmete sünnipäevadel. Loe lisa peregrupi tingimuste kohta. Liida oma pere iseteeninduses.  

Liitu Partnerkaardiga